Zabezpieczenia medyczne

Jeśli organizujesz imprezę masową, Twoim obowiązkiem wynikającym z przepisów jest zapewnienie zabezpieczenia medycznego. Zajmiemy się tym profesjonalnie!

Pierwsza pomoc

Naucz się prawidłowo udzielać pierwszej pomocy. Profesjonalne szkolenia indywidualne oraz dla grup zorganizowanych z zakresu - pierwsza pomoc przedmedyczna – dostosowane do wieku i potrzeb uczestników szkolenia – cała Polska!

Transport medyczny

Pracujemy, świadcząc usługi prywatnego transportu medycznego na terenie kraju oraz Unii Europejskiej na zlecenie osób indywidualnych oraz instytucji, 365 dni w roku, 24 godziny na dobę.

Sklep medyczny

Nasz sklep medyczny jest czynny całą dobę. Oferujemy szeroką gamę, wysokiej jakości towarów w dobrych cenach. Zapraszamy do zakupów i kontaktu.

Nasze realizacje

Zapraszamy do przejrzenia zdjęć z naszej działalności oraz do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi poszczególnych specjalności podzielonych na sekcje: szkolenia pierwszej pomocy, zabezpieczenia medyczne imprez, szkolenia KPP.

Referencje

Jeśli masz wątpliwości, które powstrzymują Cię przed rozpoczęciem współpracy, przejrzyj nasze referencje ze szkoleń pierwszej pomocy czy z imprez masowych i zabezpieczenia imprez masowych.

Informacje o Firmie

KARMED

Usługi Ratownictwa Medycznego Karol Wojtczak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej RATUJ Ratownictwo Medyczne, Zabezpieczenia Medyczne, Transport Medyczny

87-140 Chełmża, UL.TADEUSZA KOŚCIUSZKI 4

NIP 956-213-13-67
REGON 340277600
e-mail: biuro (@) ratuj.eu
tel. 733-003-999
Napisz do nas!
Jeśli zaciekawiliśmy Cię naszą ofertą skorzystaj z formularza!
©2017 KAR-MED. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie K.F.A.M.

Please publish modules in offcanvas position.